A A A

Коли потрібно міняти ремінь ГРМ?

Просмотров: 5970
Когда нужно менять ремень ГРМ?
UA RU

Незважаючи на складність тих. пристроїв сучасних машин, які повинні витримувати великі навантаження і працювати навіть в складних умовах, їм все ж потрібно регулярне техобслуговування.

Особливо важливо стежити за роботою двигуна. Адже він складається з безлічі деталей, які піддаються швидкому зношуванню, в результаті процесів тертя. Особливо гострим завжди вважався опитування обслуговування і заміни ременів ГРМ.

Так, по закінченні певного часу, як приводні ремені автомобільного двигуна зажадають ремонту, часто дорогого. Щоб не витрачати зайві гроші, можна просто дізнатися всі нюанси заміни ременя ГРМ, що обійдеться набагато дешевше.

Через скільки міняти ремінь ГРМ?

Те, як часто міняти ремінь ГРМ, зазвичай повинно бути прописано в інструкції до авто, там прописуються різні терміни, які в основному варіюються від вісімдесяти до двох тисяч кілометрів.

З упевненістю можна сказати тільки одне, що не можна чекати граничного пробігу. Залишайте обов'язковий запас повинен близько тридцяти тисяч кілометрів. Адже якість ГРМ, встановленого на вашому автомобілі, може бути самим різним.

Коли міняти ремінь ГРМ?

Міняти РГМ потрібно обов'язково в наступних випадках:

  1. Коли пробіг машини становить понад шістдесят тисяч кілометрів.
  2. Коли купуєте старий автомобіль, навіть якщо вас переконують, що така заміна проводилася нещодавно, краще перестрахуватися.
  3. Коли помпа вийшла з ладу, можливо, заклинив ролик, заміна ременя проводитися обов'язково, навіть якщо він не пошкоджений.
  4. Огляд показав, що був пошкоджений сам ремінь, наприклад, разволокнился корд з'явилися тріщини, згладилися зубці.

Авторизация
Гость сайта: Представиться