A A A

Чому потіють скла в машині?

Просмотров: 4686
Почему потеют стекла в машине?
UA RU

Нерідко водіїв наздоганяє неприємне явище, коли потіють скла в машині. Це є тільки дискомфорт, але і передумова аварійної ситуації на дорозі, так як водій або погано бачить, що відбувається за склом, або не бачить взагалі.

Чому скла запотівають?

Відомо, що сильне запотівання стекол відбувається із-за різкої різниці температурного режиму в салоні автомобіля і на вулиці. Причиною цього можуть також служити - холодне і вологе час року, в машині відсутній хороший повітрообмін.

Тобто потіють скла взимку в машині або потіють скла в дощ з-за різкого перепаду температур (так як на вулиці дуже холодно або вогко), а також через підвищення вологості в салоні.

Які ж бувають ще причини підвищення вологості в салоні? Одна з них - хтось з пасажирів вживав спиртні напої. Тому, вирушаючи у довгу дорогу, не варто зловживати спиртними напоями, адже від цього може залежати життя і безпечне пересування по дорозі.

Як же боротися з запітнілими вікнами?

1. Щоб вікна все ж перестали пітніти, необхідно усунути підвищену вологість, а точніше причину її виникнення. Наприклад, поліпшити вентиляцію салону свого авто. Така процедура передбачає огляд повітряного фільтра салону, видалення з нього пилових і грязьових прошарків, щоб повітря могло функціонувати вільно.

2. Є також безліч спеціальних засобів, які допоможуть вирішити проблему запітнілих вікон. Вони надають таку дію, при якому навіть при підвищеній вологості залишаться сухими. Краще вибирати засоби від відомих компаній-виробників, вони вже перевірені іншими людьми і є більш надійними, ніж маловідомі розпилювачі.


Авторизация
Гость сайта: Представиться