A A A

Коли міняти гуму?

Просмотров: 5053
Пора ли менять резину?
UA RU

Більшість страхових компаній, оформляючи спеціальний страховий поліс «Каско», вказують як обов'язковий пункт своєчасну зміну гуми, і її прменение згідно особливостям сезону.

Коли міняти зимову гуму? Коли міняти шини на літні? Точно пора міняти гуму? Це найбільш часті питання.

Особливості зимової гуми

Зимова гума має безліч відмінних якостей від річної. Вона значно м'якше, і не призначений для експлуатації при температурі вище десяти градусів. Коли міняти гуму на літню? Як тільки з'явилися перші ознаки того, що з-за перегріву (від сонячних променів або гарячого асфальту) шина почали працювати гірше.

Адже якщо не здійснити своєчасну заміну, швидко будуть стиратися шипи на гумі, гальмівний шлях буде ставати довшим на мокрій дорозі, так і сама поїздка навіть по сухій дорозі не буде комфортною.

Коли міняти шини на літні?

Коли міняти гуму на літню? Це питання задають собі багато водіїв вже тоді, коли тільки трохи пригріло сонечко. Ризикнеш здійснити заміну раніше покладеного, так при заморозках можеш випадково з'їхати з дороги. Та й для їзди по льоду, літні покришки не є найкращою "взуттям" для автомобіля.

Пропустиш момент, коли міняти гуму вже було давно пора, побачиш, як ресурси зимових шин розтануть на очах.

Як тільки починається сезон по заміні шин, неможливо пробратися в шиномонтажну майстерню, там завжди ажіотаж. Щоб не стати учасником такої ситуації, запишіться заздалегідь, можливо стати в чергу і чекати заміни, ніж використовувати гуму не відповідає сезону.

Коли міняти гуму на зимову?

Коли міняти шини на зимові? - питання є дуже актуальним. Особливо він турбує новачків, тих, хто водить машину менш року.

1. Десь вредине жовтня, при наявності перших заморозків і невеликому снігу, Слід замислитися над питанням заміни коліс на зимові. Спостерігаючи за оточуючими авто, відразу буде видно, хто вже змінив гуму і їздить шипами по асфальту. Міняти гуму раніше часу? Краще раніше, ніж пізніше. Але враховуйте той нюанс, що зчеплення в зимових шин на асфальті, як мокрому, так і сухому, набагато гірше.

2. Деякими досвідченими автомобілістами дається зовсім інший відповідь, на питання коли міняти гуму на зимову. Вони стверджують, що заміна шин на зимові, повинна здійснюватися не раніше останніх вихідних жовтня. Тобто в останній момент, коли на літній гумі пересуватися стає просто неможливо.

Одна з причин, коли міняти гуму просто необхідно не пізніше початку холодів, підвищена ступінь аварійності в зимовий час. Є водії, які не вважають за потрібне своєчасно здійснювати заміну коліс, і продовжують «ганяти» по дорогах як влітку. Бувають і розумники, які взагалі не знають, коли міняти шини на зимові, і, з метою економії сподіватися на краще.

І все ж, коли міняти шини? Як вибрати найкращий час для цього? І момент, коли міняти шини вже пора, настає в різний час, тут не можна прив'язуватися до чисел. Враховуйте температурний режим своєї місцевості та стан доріг, і будьте уважними на дорозі.


Авторизация
Гость сайта: Представиться