A A A

Як виконується заміна масла в АКПП?

Просмотров: 2904
Как выполняется замена масла в АКПП?
UA RU

Заміна масла в АКПП передбачає наступні три способи здійснення даного процесу:

Перший спосіб

Заміна масла в коробці може бути частковою, цей процес ще називають «освіжити олія». Його з легкістю можна здійснити самостійно, але тільки після перевірки рівня масла автоматичної коробки передач.

Заміна масла в коробці передач здійснюється так:

  • Досить відкрутити в картері АКПП зливну пробку і злити масло, яке зливається самостійно, далі промити фільтр і піддон і залити стільки ж олії, скільки вами було злито перед цим. Здійснюємо рівень масла по щупа.
  • Так відбувається змішування старого масла з новим. Можна замінити близько 40 % олії, на ділі ця ж процедура проводитися ще 3-4 рази після подолання автомобілем 200-500 км.

Другий спосіб

Другим способом є заміна масла в коробці автомат виробником на СТО. Цей процес передбачає 100%-ву заміну масла, яка передбачає застосування спеціального обладнання. Так, заміна масла в коробці передач проводитися за рахунок методу продавлювання.

  • Його суть полягає в приєднанні трубки до автоматичної коробки перемикання передач через радіатор охолодження коробки.
  • Потім заводиться двигун. Старе масло слід злити і залити нове місце.
  • При цьому колір АТФ потрібно контролювати, заглядаючи в технологічне віконце. Отримавши необхідну забарвлення, закінчуємо процес. Цей вид заміни масла передбачає вихід олії об'ємом близько десяти літрів.

Третій спосіб

Третій спосіб передбачає те, що буде повноцінна заміна масла в коробці передач самостійно:

  • Поміняти масло в АКПП досить не складно. Прогріваємо машину (їдемо близько п'яти кілометрів). Далі глушимо авто на ямі.
  • Зливаємо масло як можна більше. Відкручуємо піддон. Уважно знімаємо фільтр і робимо його промивку сольвентом або бензином. Сушимо. Промиваємо піддон. Встановлюємо все, як було.
  • Заливаємо АТФ в кількості раніше злитого або трошки більше. Від'єднуємо трубки відведення масла від радіатора охолодження.
  • Далі нанизуємо на канали для масла шланги, з подальшим опусканням їх у відповідну ємність для зливу. В результаті роботи двигуна з шланга буде литися масло протягом декількох секунд.
  • Двигун глушитися тільки після того, як масло придбає свіжий колір. Знімаються всі шланги, трубки приєднуються назад. Остання перевірка на відповідність рівня масла.

Заміна масла в МКПП проводитися набагато легше, але це не означає, що її обов'язково робити самому.

Пам'ятайте, якщо ви не знаєте, коли міняти масло в коробці передач, і вам не під силу самостійно це здійснити, зверніться до професіоналів, вони забезпечать правильний процес заміни масла.


Авторизация
Гость сайта: Представиться