A A A

Citroen C1 нового покоління дебютував у Женеві

08 марта 2014 года Просмотров: 4584 Комментариев: 0
Citroen C1 нового покоління дебютував у Женеві
UA RU

Женевська автовиставка стала місцем дебюту французо-японської трійці - нових Toyota Aygo, Citroen C1 і Peugeot 108. При зміні поколінь відмінності соплатформенних хетчбеків стали більш виразними: зокрема, компакт C1 отримав відкриту модифікацію.

В анонсах свого варіанту сіті-кара французи з «Сітроен» нічого не говорили про архітектурі інтер'єру, обіцяючи розсекретити її на прем'єрі. І ось, припущення виправдалися: салон С1 від інтер'єру Peugeot 108, за великим рахунком, відрізняється тільки логотипами і шильдиками.

Як і представник «Пежо», C1 обзавівся новою системою мультимедіа з семидюймовим дисплеєм і широкими можливостями підключення до неї смартфонів (при цьому керувати додатками мобільного пристрою можна прямо з центральної консолі). Забезпечений хетч і безключовим доступом, і «задній» камерою, і помічником при рушанні в підйом.

Незважаючи на компактні розміри, C1 може похвалитися не тільки просторим салоном, але і містким багажником. Його обсяг номінально становить 196 л, а при складених задніх кріслах це простір збільшується до 780 л.

Моторна гама, як і очікувалося, відповідає двигунів, передбаченим для 108. Вона включає 68-сильний літровий агрегат і мотор на 82 л.з. і 1,2 л. Найпотужніша версія C1 розганяється до «сотні» за 11.

Відкритий варіант хетча, що з'явився лише в новому поколінні, отримав назву Airscape. У цій версії C1 оснащується тканинним верхом з електроприводом. Примітно, що матерчатий дах стала додатковою можливістю для персоналізації: творці запропонують три відтінки. Крім цього, список дизайнерських можливостей включає велику кількість корпусів дзеркал, кольорів кузова та всіляких наклейок. Яскравим прикладом індивідуалізації новинки став привезений до Женеви концепт С1 Swiss&Me.


Авторизация
Гость сайта: Представиться